Boy Açma / Kesme / Dilme

Hizmetlerimiz

Boy Açma / Kesme / Dilme

Rulo sac açma sektöründe son yıllardaki gelişmeler demir çelik işletmelerini rulo sac üretmeye yönlendirmiştir. Sac üretimindeki bu değişikler sonucunda rulo sac dilme ve boy kesme hatlarına olan talep artmaya başlamış ve işletmeler kendi ürünlerini kendileri plakalama yolunu tercih etmeye başlamışlardır. Bu durum plaka sac stoklama maliyetlerini de ortadan kaldırmaktadır. Bu aşamada İzmir Galvaniz Sac işletmelere sunduğu boy kesme sistemleri, rulo sacların açılması, doğrultulması, sürülmesi, giyotin makaslaması, konveyör ve istiflenmesine kadar Aʼdan Zʼye çözümler sunmaktadır.

Yüksel kaliteli bir profil kesim ve dilme hizmeti arıyorsanız artık bu arayışınıza son verebilirsiniz. İzmir Galvaniz Sac size tamamen hassas, güvenilir ve hızlı çözüm sunmak için çaba gösterir.

Farklı müşteri ve işletme talebi olması halinde birbirinden farklı bant genişliğinde rulo dilme kesim modelinde saclar üretmektedir. Ürünlerin üretim hattı içerisinde rulo halinde sacların dairesel yapıya sahip bıçaklar yardımıyla, rulo sac malzemelerini açılarak kesilmesi işlemiyle elde edilen ürünler rulo dilme denir. Rulo dilme kesim işlemi esnasında periyodik aralıklar ile ekibimiz kontrollerini gerçekleştirir. Kontrol işlemlerinden ve dilme işleminden sonra son kontroller yapılır ve çemberleme ile ambalajlama işlemlerine geçiş yapılır.

Kesme Saclar için; Makine tipleri, farklı kalınlık ve derecelere sahip olan çok sayıda farklı metal türü bulunduğu için farklılık göstermektedir. Bu nedenle hepsinin aynı şekilde kesilmesi mümkün değildir. Çelik profil kesme işlemi; bir parça çelik parçasını belirli bir şekle dönüştüren derinlemesine bir işlemdir. Profil kesim işlemi genellikle ürün için uygun bir makine kullanılarak bir tezgah üzerinde gerçekleştirilir.

Boy Açma / Kesme / Dilme

Hemen Teklif Alın

Teklif almak için aşağıdaki formu eksiksiz doldurun en kısa sürede size uygun teklifimizi iletelim...

Adres

Çoraklar Mah. 5000 Sok. K.İ.Karma OSB No:15
Aliağa, İzmir

Telefon

+90 232 616 4192

Sipariş: +90 555 191 41 94

Fabrika: +90 555 191 4193