25

Yıllık
Tecrübe

Hakkımızda

Firmamız sektördeki gücünü 25 yıllık tecrübeli kadrosunun bilgi birikimi olan eğitimli yönetim kadrosundan almaktadır. Yaşamak, üretmek ve öğrenmek felsefesini taşımamızın en belirgin özelliği; sektöre sobacılıktan başlayıp, yeniliğe açık, öğrenerek gelişen ayrıca bunu çalışan ve müşterilerine aktaran dinamik yapımızdır. Çözüm sunma ve taleplere hızlı cevap verebilme kabiliyetimizle, kaliteden ödün vermeden benimsemiş olduğu prensipleriyle ürün ve hizmet çeşitliği sunuyoruz. Sürekli gelişmek çağımızın bir zorunluluğu olduğu bilincinde olan firmamız ürün hizmet alanını Türkiye geneline yaymak ve satış ağları kurmaya devam ediyoruz.

Hizmetlerimiz Hakkımızda

Hizmetlerimiz

İzmir Galvaniz Sac; Nervürlü İnşaat Demiri, Kangal, Sanayi Boruları, Köşebent Demir, Kare Profiller, Lama Silme Demir, Boy Açma/Kesme/Dilme, hadde ürünleri ve sac çeşitlerinden oluşan ürün yelpazesiyle üretime destek sağlamaktayız.

Profilleri ve ürün gruplarıyla; başta ofis mobilyaları, mağaza dekorasyon ve depo raf sistemleri, çelik eşya, makine ve inşaat sektörleri olmak üzere birçok sektörde alanında lider üreticilere ve tedarikçilere hizmet sağlamaktadır.

Fotoğraf Galerimize Bakmak İster Misiniz?

Bizimle İletişime Geçin

+90 555 191 41 94

izmir galvaniz sac

Vizyonumuz

İzmir Galvaniz Sac markası altındaki seçkin ürünler üreterek karlı ve sorumluluk sahibi sanayici başarımızı devam ettirmek.

  • Çalışma ortamımızın; güvenli ve verimli olmasını sağlayarak, açık iletişim, ekip çalışması, adil tutum, kişisel güvenilirlik ve gelişme olanakları tanımak.
  • İşimizi ahlaki değerlere uygun olarak yürüterek, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarımızı yerine getirmedeki liderliğimizi göstermek.
  • Misyonumuz

    Ulusal Çelik Endüstrisinin stratejik öneminin Türk ekonomisine etkisinin bilincinde ve köklerine bağlı bir şekilde çalışan İzmir Galvaniz Sac; çelik endüstrisinde teknoloji ve kalitesinden ödün vermeden ilerliyor. Yüksek verimlilik ve yatırımlar sonucu, Demir-Çelik sektöründe evrensel kalite ve standartlarda sunulan ürün ve hizmetlerle lider olmak. Gelişmiş ülke ekonomilerinde lokomotif sektör daima çelik sanayisi olmuştur. İzmir Galvaniz Sac ortaya koyduğu rekabet gücüyle ülkemizin adını saygın bir noktaya getirmek, teknoloji kullanımı, çevre duyarlılığı, çalışanların üretkenliğe katılımıyla saygın bir noktaya getirmenin haklı gururunu paylaşmaktadır.